AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASININ
TƏLƏBƏ QƏBULU ÜZRƏ DÖVLƏT KOMİSSİYASI

bilik qiymətləndirilir

DİM tərəfindən keçiriləcək test imtahanlarına nəzarətçi qismində cəlb olunacaq yeni və təcrübəsi az olan müəllimlərlə seminar – məşğələlərin qrafiki

Line Spacing+- AFont Size+- Çap
12.01.2017

S/s

Rayon (şəhər, təşkilat)

Tarix

Vaxt

Yer

1.       

Abşeron

18.01.2017

14:00, 15:30

Xırdalan şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

2.       

Ağcabədi

13.01.2017

13:00, 14:30,

16:00

Ağcabədi Regional Bölməsinin inzibati binası

3.       

Ağdam

12.01.2017

14:00, 15:30

Quzanlı qəs., 18 №-li tam orta məktəb

4.       

Ağdaş

11.01.2017

14:00, 15:30

TTH Gimnaziya

5.       

Ağstafa

25.01.2017

14:00

A.Abdullayev adına şəhər

2 nömrəli tam orta məktəb

6.       

Ağsu

18.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

7.       

AMEA

30.01.2017-01.02.2017

14:30, 16:00

Dövlət İmtahan Mərkəzinin inzibati binası

8.       

Astara

26.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

9.       

Babək

18.01.2017

14:30

Qəsəbə 1 nömrəli tam orta məktəb

10.  

Balakən

18.01.2017

14:00

Nəsimi adına 2 nömrəli tam orta məktəb

11.  

Beyləqan

27.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

12.  

Bərdə

17-19.01.2017

14:00, 15:30

Z.Əliyeva adına texniki təmayüllü məktəb-lisey

13.  

Biləsuvar

16.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

14.  

Binəqədi

11.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 276 nömrəli tam orta məktəb

15.  

Cəlilabad

18.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

16.  

Culfa

17.01.2017

14:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəbi

17.  

Daşkəsən

16.01.2017

13:00

İ. Nəsimi adına şəhər 1 nömrəli

tam orta məktəbi

18.  

Füzuli

25.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər musiqi təmayüllü internat tipli gimnaziya

19.  

Gədəbəy

23.01.2017

13:00

İ. Əliyev adına 1 nömrəli

şəhər tam orta məktəbi

20.  

Gəncə

13.01.2017

13:00, 14:30

С. Cabbarlı adına 6 nömrəli

tam orta məktəb

21.  

Goranboy

17.01.2017

14:00

Qatır Məmməd adına 2 nömrəli
şəhər tam orta məktəb

22.  

Göyçay

19.01.2017

14:00, 15:30

Göyçay Regional Bölməsinin binası

23.  

Göygöl

16.01.2017

14:00

İ. Hüseynov adına 1 nömrəli şəhər

tam orta məktəbi

24.  

Hacıqabul

18.01.2017

14:00

Şəhər 8 nömrəli tam orta məktəb

25.  

Xaçmaz

27.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 8 nömrəli orta məktəb

26.  

Xətai

24.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 95 nömrəli tam orta məktəb

27.  

Xəzər

23.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 156 nömrəli tam orta məktəb

28.  

Xızı

12.01.2017

14:00

Giləzi kənd tam orta məktəbi

29.  

İmişli

16.01.2017

14:00

Şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

30.  

İsmayıllı

17.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

31.  

Kəngərli

13.01.2017

14:30

Qıvraq qəsəbə tam orta məktəbi

32.  

Kürdəmir

10.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

33.  

Qax

13.01.2017

14:00

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

34.  

Qaradağ

17.01.2017

15:00

Bakı şəhəri 139 nömrəli tam orta məktəb

35.  

Qazax

25.01.2017

14:00

S.Əfəndiyev adına şəhər

1 №-li şəhər tam orta məktəbi

36.  

Qəbələ

25.01.2017

14:00

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

37.  

Qobustan

30.01.2017

14:00

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

38.  

Quba

25.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb-lisey

39.  

Qusar

23.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb

40.  

Lerik

10.01.2017

12:00, 13:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

41.  

Lənkəran

30.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb

42.  

Masallı

23.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

43.  

Mingəçevir

16.01.2017

14:00

Texniki Humanitar təmayüllü lisey

44.  

Naxçıvan

19.01.2017

15:00

Naxçıvan MR Regional Bölməsinin binası

45.  

Neftçala

23.01.2017

14:00

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

46.  

Nərimanov

13.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 178 nömrəli tam orta məktəb

47.  

Nəsimi

(Şuşa, Laçın,

Zəngilan

məktəbləri ilə)

16.01.2017

15:00

Bakı şəhəri 54 nömrəli tam orta məktəb

48.  

Nizami

27.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 214 nömrəli tam orta məktəb

49.  

Oğuz

17.01.2017

14:00

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

50.  

Ordubad

17.01.2017

14:30

İnternat tam orta məktəbi

51.  

Saatlı

11.01.2017

14:00

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

52.  

Sabirabad

13.01.2017

14:00, 15:00

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

53.  

Sabunçu

26.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 96 nömrəli tam orta məktəb

54.  

Salyan

19.01.2017

14:00

Şəhər 7 nömrəli tam orta məktəb

55.  

Samux

17.01.2017

14:00

M.Ə.Sabir adına şəhər

1 nomrəli məktəb-lisey

56.  

Səbail

12.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 189-190 nömrəli tam orta məktəb

57.  

Sədərək

12.01.2017

14:30

Heydərabad qəsəbə tam orta məktəbi

58.  

Siyəzən

16.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb

59.  

Sumqayıt

(Qubadlı

məktəbləri ilə)

19.01.2017

14:00, 15:30

Sumqayıt şəhəri təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

60.  

Suraxanı

25.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 285 nömrəli tam orta məktəb

61.  

Şabran

18.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 5 nömrəli tam orta məktəb

62.  

Şahbuz

16.01.2017

14:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəbi

63.  

Şamaxı

12.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

64.  

Şəki

24-25.01.2017

14:00

Şəki Regional Bölməsi

65.  

Şəmkir

18.01.2017

14:00

Nizami adına şəhər

tam orta məktəbi

66.  

Şərur

12.01.2017

14:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəbi

67.  

Şirvan

25.01.2017

14:00

Şəhər 18 nömrəli tam orta məktəb

68.  

Tərtər

16.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

69.  

Tovuz

24.01.2017

14:00

N. Tusi adına şəhər orta məktəbi

70.  

Ucar

13.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəbi

71.  

Yardımlı

12.01.2017

12:00, 13:30

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb

72.  

Yasamal

(Qaradağ 274

 və 320 saylı

məktəblər ilə)

10.01.2017

14:00, 15:30

Bakı şəhəri 53 nömrəli tam orta məktəb

73.  

Yevlax

16.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

74.  

Zaqatala

23.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

75.  

Zərdab

23.01.2017

14:00, 15:30

Şəhər 3 nömrəli tam orta məktəb